Delaware

View listings

Realigro.lt yra pirmasis pasaulinis nekilnojamojo turto skelbimų paieškos mechanizmas, siūlantis Jums galimybę ieškoti Delaware parduodamo būsto.

Parduodamas turtas Delaware

Jis ribojamas į pietus ir vakarus su Maryland, į šiaurės rytus su Niu Džersiu ir į šiaurę su Pensilvanija.

Delavero valstija yra žinoma slapyvardžiu "Pirmoji valstybė", nes ji nurodo savo vaidmenį kaip pirmosios Amerikos kolonijos, siekiančios ratifikuoti Konstituciją ir prisijungti prie šios sąjungos 1787 m. Delaveras yra šeštoji populiariausia JAV valstybė. Be to, tai yra vienintelė valstybė, kurioje yra tik trys apskritys: Naujoji pilis, Kentas ir Susseksas.

Galbūt labiausiai žinoma, kad Delaveras yra pirmasis, kuris įtraukia į dvi svarbias verslo priemones: daugiau kaip 50% visų JAV viešai parduodamų bendrovių ir 64% "Fortune 500" bendrovių įtraukiamos į

Delaveras. Todėl mokesčiai už įregistravimą yra antrasis Delavero pajamų šaltinis po pajamų mokesčio.

Delaveras nėra ypač apdovanotas gamtiniais ištekliais ir ekonomiškai trukdo jos dydis, tačiau Delaveras gudriai pritraukia esminę verslo paslaugų sektoriaus nišą, siūlydamas lanksčią ir verslui palankią mokesčių struktūrą ir naudingą teismo sistemą, kurioje sprendžiami verslo procesai. teisėjas, o ne žiuri. Delaveras pritraukė į valstybę daugybę nevalstybinių kompanijų, tokių kaip "Apple", "Coca-Cola", "Ford" ir "Facebook".

Delaveras taip pat siūlo įdomius įstatymus dėl kaltinimų, kurie pritraukė kredito kortelių emitentus šalyje, įskaitant Bank of America, Chase, Barclays ir ING Direct.

Gerai apmokamas darbo vietas finansų ir mokslo sektoriuose Delaveras yra gana istoriškai turtinga valstybė. Tačiau "Delavero", Velmingtono ir Doverio metropolinių zonų pardavimo ypatybės išlieka gana prieinamos, palyginti su kaimyninių Merilando ir Naujojo Džersio būsto kainomis.

Delavero klimatas yra vidutiniškas, jo pakrantės lyguma pasižymi kalvomis, ganyklomis šiaurėje, pelkėtomis sritimis pietuose ir smėlio paplūdimiais palei pakrantę. Kolonijinio laikotarpio metu Delaveras kultivavo tabaką, tačiau šiandien ūkininkai gamina nedaug kviečių, tokių kaip kukurūzai, sojos, kviečiai, bulvės ir obuoliai.

Su 22 mylių pakrantės, Delaveras naudoja didelį vasaros turistų srautą iš kitų Centrinės Atlanto valstybių. Rehobotho paplūdimys, tik 120 mylių nuo Vašingtono, D.C., vadina save "tautos vasaros sostine" dėl savo populiarumo kaip atostogos vietos Beltway gyventojams.

Delavero nekilnojamojo turto rinkos švytuoklė, atrodo, sūpynės pardavėjų, suinteresuotų nekilnojamojo turto pardavimu Delavoje.

Per pirmuosius tris 2018 m. Mėnesius, didžiausias šuolis bet kurioje valstybėje, išskyrus Oregoną, vidutiniškai pardavė Delaveras. Nekilnojamojo turto agentai ir namų pirkėjai praeitą mėnesį sakė, kad mato staigius atsargų trūkumus, tai yra namelių skaičius rinkoje, dėl kurio kilo netikėtas kainų kilimas.

Net esant dabartiniam padidėjimui, nekilnojamojo turto pardavimo kainos Delavare per pastaruosius% metų padidėjo net 16%.

Praėjusiais metais Delavero vidaus rinka neseniai buvo stagnuota, kai per 12 mėnesių iki spalio 1 d. Kainos padidėjo tik 2,2%.

Tai, kad lėtą augimą lėmė daugybė namuose sunaikintų uždarymo vietų arba sunkiai parduodami gaisrų pardavimo kainomis.

Jei svajojat apie naują Delavero pradžią, jūs pradėjote ieškoti nekilnojamojo turto pardavimo Delavoje, ypač Wilmington, Dover, Bellefonte ar Džordžtaune. Džiaugiamės, kad jūs esate savo keliu, nes 2018 m. Žada Būti puikiais metais, norint nusipirkti nekilnojamąjį turtą Delaware mieste, dėl įvairių priežasčių.

Pirmoji priežastis yra tai, kad palūkanų normos turėtų toliau didėti per ateinančius 11 mėnesių, bent du ar keturis kartus daugiau. Iš tiesų, pirkėjai iki metų pabaigos gali tikėtis 5% palūkanų.

 Jei laukiate per ilgai, galėtumėte daugiau sutaupyti toje pačioje parduodamo turto dalyje Delavoje. Ir nors pastaraisiais mėnesiais šios kainos sparčiai augo, 2018 m. Šis tempas pradės mažėti. Būsto kainos iš tikrųjų toliau didės, bet ne taip greitai, kaip ir anksčiau. 2018 m. Delaware parduodamo turto pirkimas yra išmintingas ir protingas žingsnis ir sutaupys jūsų vertę.

Daugiau namų grįš į rinką, kai dauguma išieškojimo vyksta nuo vidurio iki viršaus, o tai reiškia, kad turėsite daug daugiau pasirinkti, kai pradėsite ieškoti Delaware.

Žemėlapis, kainų tendencijos ir statistika

Susiję Nekilnojamasis turtas

Cod. 17020

Parduoda Daugiau nei 5 miegamieji, Delaware, New Castle County, Wilmington, Wilmington

Reserved negotiation
Parduoda
Daugiau nei 5 miegamieji

87 m²
puikus
UNAVAILABLE
Cod. 17019

Parduoda 2 miegamieji, Delaware, Kent County, Dover, Dover

Reserved negotiation
Parduoda
2 miegamieji

47 m²
geras pardavimui
UNAVAILABLE
Žemėlapis, kainų tendencijos ir statistika
2005-2022 REALIGRO REAL ESTATE LTD. All Rights Reserved - VAT Nr: 893969932
Neikos Digital Agency
  1. Nuostatos

    Geriau naudoti Realigro tinklapyje, kalba, valiuta, kvadratiniais metrais ar kv ft nustatyti jūsų pageidavimus

    Nustatykite dabar Daugiau neberodyti
BB